Elcom Euro-50TE Mini

(1 opinia klienta)

1 050,00  brutto 853,66  netto

Elcom Euro-50TE Mini jest przenośną kasą fiskalną z kopią elektroniczną paragonu. Przeznaczona jest głównie do małych oraz średnich sklepów czy punktów handlowo-usługowych. Dzięki wydajnej baterii oraz wodoodpornym klawiszom idealnie sprawdza się również w sprzedaży obwoźnej. To urządzenie przenośne można dodatkowo wyposażyć w torbę przenośną, a także w ładowarkę samochodową.

Brak w magazynie

SKU: 2103 Kategorie: ,
Opis

Mała, przenośna kasa fiskalna

Elcom Euro-50TE Mini to niezawodna i wytrzymała kasa fiskalna od czeskiego producenta — firmy Elcom. Kasa ta idealnie sprawdzi się w prowadzeniu sprzedaży obwoźnej, a także w małych punktach handlowo usługowych. Dzięki swoim niewielkim, jak na urządzenie fiskalne, rozmiarom zmieści się do schowka samochodowego. Urządzenie to posiada bardzo wytrzymały akumulator, dzięki któremu wydrukujemy kilkaset paragonów na w pełni naładowanej baterii. Takie rozwiązane, jest bardzo przydatne w miejscach, gdzie nie mamy dostępu do stałego źródła zasilania. Opcjonalnie kasę można doposażyć w kabel zasilający z zapalniczki oraz torbę do przenoszenia. Powyższe funkcjonalności sprawiają, że Euro-50 TE Mini to idealna kasa przenośna.

Wytrzymała klawiatura

Elcom wyposażył swoją kasę fiskalną w bardzo wytrzymałą, silikonową klawiaturę. Zastosowanie takich materiałów sprawia, że kasę można użytkować w miejscach podatnych na wilgoć, brud, pyły, smary czy inne zanieczyszczenia. Klawiatura tej kasy to gwarancja bezproblemowego rozliczenia się z klientem, a także łatwość użytkowania. Możliwość zaprogramowania aż 14 klawiszy funkcyjnych pozwala na przyporządkowanie im wybranej przez siebie pozycji, a tym samym dokonanie sprzedaży za naciśnięciem jednego przycisku. Ergonomiczne rozłożenie klawiszy oraz intuicyjne menu sprawią, że praca z kasą fiskalną Elcom Euro-50TE Mini będzie należała do tych przyjemnych.

Elektroniczna kopia paragonu w Elcom Euro-50TE Mini

Producent zadbał o obowiązku przechowywania kopii wydanych paragonów — realizowany jest on zapisem elektronicznym na karcie SD. Taka funkcjonalność pozwala na praktycznie nieograniczone przechowywanie duplikatów paragonów na nośniku elektronicznym, a także na wydrukowanie ich kopii wprost z urządzenia. Zastosowanie jednej rolki papieru powoduje również zmniejszone koszty rolek kasowych.

Mechanizm drukujący kasy Elcom Euro-50TE Mini

Wymiana papieru w drukarce odbywa się metodą “wrzuć i pracuj“, co pozwala na błyskawiczną wymianę papieru przy kliencie nawet w ciągu 10 sekund. Drukarka termiczna japońskiej firmy SEIKO zainstalowana w tym modelu gwarantuje bezawaryjną pracę przez cały okres użytkowania urządzenia. Duża szybkość wydruku (ok. 12 linii/sek) sprawia, iż samo wydrukowanie paragonu nie zajmuje więcej 2 sekundy.

Dodatkowe wyposażenie

Kasę fiskalną możemy rozszerzyć o szufladę kasową, czytnik kodów kreskowych, a także wagę elektroniczną poprzez dodanie złącza RS232.

Informacje dodatkowe

Waga 3 kg
Wymiary 30 × 30 × 30 cm
Baza towarów (PLU)

2000

Długość nazwy (PLU)

24 znaki

Gwarancja

12 miesięcy

Ilość klawiszy

32

Kopia paragonu

elektroniczna

Liczba grup towarowych

20

Liczba stawek VAT

7

Mechanizm drukujący

SEIKO

Rodzaj klawiatury

switchowa, silikonowa

Szerokość papieru

1 rolka – 57mm x 30m

Szybkość wydruku

12 linii/sek

Temperatura pracy

od 0°C do +40°C

Współpraca z PC

TAK

Współpraca z szufladą

TAK

Złącza komunikacyjne

1x USB

Wyświetlacz

2 liniowy, alfanumeryczny

Producent

Branża

Firma usługowa

1 opinia dla Elcom Euro-50TE Mini

  1. Piotr

    Mała, dobra kasa fiskalna

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *