Elektroniczna waga etykietująca DIBAL W-025

(1 opinia klienta)

3 068,85  brutto 2 495,00  netto

Waga etykietująca DIBAL W-025T to urządzenie ważące przeznaczone do sklepów w których sprzedawane są produkty ważone. Urządzenie to pracuje w dwóch zakresach precyzji, do 6kg oraz do 15kg, charakteryzując się precyzją odpowiednio do 2g oraz do 5g. Dwa warianty do wyboru, możliwość zaprogramowania dużej bazy towarowej sprawią, że klient w naszym sklepie będzie obsłużony błyskawicznie. Zaprogramowanie wagi DIBAL z programu komputerowego sprawia, że szybko skonfigurujemy urządzenie dla naszego lokalu.

SKU: 1007 Kategorie: ,
Opis

DIBAL W-025 to dwuzakresowa waga etykietująca

Waga elektroniczna DIBAL W-025 to urządzenie ważące w dwóch zakresach. Pierwszy zakres waży produkty do 6 kg z dokładnością do 2 g, natomiast drugi waży w zakresie od 6 do 15 kg z dokładnością do 5 g. Takie zakresy pozwalają z powodzeniem precyzyjnie ważyć cięższe jak i lżejsze produkty.

Wybierz odpowiedni wariant

Waga etykietująca DIBAL jest dostępna w dwóch wariantach oznaczanych odpowiednio W-025S (oznaczająca wagę płaską, bez wysięgnika) albo W-025T (oznaczający wagę z wysięgnikiem). Urządzenie to posiada 2 podświetlane wyświetlacze bez względu na to, który wariant wybierze klient. Przy wariancie W-025T wyświetlacz znajduje się  na wysięgniku, mniej więcej na wysokości wzroku klienta. Przy drugim wariancie z kolei, wyświetlacz widoczny jest wprost na urządzeniu.

Duża baza towarowa

W pamięci urządzenia zaprogramujesz bazę ponad 5000 PLU, spośród których klient wybiera interesujący go produkt. Za pomocą kilku klawiszu zaprogramujesz nowy towar, bądź zmienisz istniejący. Waga etykietująca DIBAL W-025 pozwala na zaprogramowanie nazwy towaru, jego typu oraz ceny za kilogram. Takie funkcje pozwalają na jeszcze sprawniejsze obsłużenie klienta w swoim sklepie.

Współpraca z urządzeniami fiskalnymi wagi DIBAL W-025

Waga DIBAL współpracuje z kasami fiskalnymi oraz programami sprzedażowymi, które obsługują tzw. kody powiązane. Współpraca ta polega na tym, iż DIBAL W-025T umieszcza informację o wadze produktu w kodzie kreskowym. Przy odczytywaniu kodu przez kasę fiskalną (albo program sprzedażowy), waga jest mnożona przez cenę za kilogram zapisaną w kasie fiskalnej. W ten sposób przyspieszamy cały proces obsługi klienta.

Informacje dodatkowe

Waga 9,3 kg
Wymiary 36 × 43 × 55 cm
Producent

1 opinia dla Elektroniczna waga etykietująca DIBAL W-025

  1. Radosław

    Dobra waga etykietująca w rozsądnej cenie.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *