Duża szuflada kasowa “EWA”

(1 opinia klienta)

300,00  brutto 243,90  netto

Duża szuflada kasowa „EWA” znajdzie swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba bezpiecznego przechowywania pieniędzy. Szuflada ta została stworzona z myślą o pracy w punkcie handlowo-usługowym wspomagając pracę kasjera.  Jej wymiary wynoszące 410 x 420 x 110 mm sprawiają, że jest wystarczająco pojemna, a przy tym zmieści się na każdym stanowisku kasjerskim. Istnieje możliwość zamocowania szuflady pod blatem za pomocą specjalnych uchwytów.

SKU: 1092 Kategorie: ,
Opis

Duża szuflada kasowa

Stanowisko sprzedażowe powinno być wyposażone w elementy wspomagające pracę kasjera. Jednym z takim elementów powinna być duża szuflada kasowa, która w bezpieczny sposób przechowuje umieszczone w niej banknoty, bilon oraz cenne przedmioty. Posiada ona szereg zabezpieczeń, które zapobiegaj przed dostaniem się kosztowności w niepowołane ręce. Szuflada ta posiada trój-pozycyjny zamek, który umożliwia otwarcie z poziomu kasy fiskalnej jak i kluczyka.

Kompaktowa oraz wytrzymała  budowa

Szuflada wykonana jest ze odpornej stali, która dodatkowa pokryta jest czarną farbą, zapobiegającą zadrapaniom. Zastosowanie gumowych nóżek zapobiega ślizganiu się szuflady po blacie. Dzięki swoim wymiarom, wynoszącym odpowiednio 410 x 420 x 110 mm zmieści się w każdym miejscu sprzedażowym, wspomagając pracę kasjera.

Mocowanie szuflady

Szufladę kasową „EWA” możemy zamontować pod blatem za pomocą specjalnie do tego zaprojektowanych uchwytów montażowych. Zastosowanie ich pozwala na zamontowanie szuflady poza wzrokiem klientów, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo przechowywanych w niej kosztowności. Szuflada ta wyposażona jest dodatkowo w specjalne wrzutki na przednim panelu, umożliwiające włożenie do szuflady małych przedmiotów bez konieczności jej otwierania.

Dodatkowe funkcje

Tak jak większość szuflad kasowych, tak też model „EWA” współpracuje z kasami fiskalnymi oraz z drukarkami fiskalnymi. Skontaktuj się z nami, np. poprzez chat na dole strony i potwierdź współpracę Twojego urządzenia fiskalnego z naszymi szufladami kasowymi.

Informacje dodatkowe

Producent

1 opinia dla Duża szuflada kasowa “EWA”

  1. Aneta

    Spoko jest w tej szufladzie to, że można wrzucić do niej pieniądze bez jej otwierania!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *