Storyous POS

System POS - Poznań, Bydgoszcz

Storyous POS jest mobilnym rozwiązaniem chmurowym stworzonym z myślą o lokalach gastronomicznych. Jest to nowoczesne, intuicyjne narzędzie wspierające kawiarnie, restauracje i bary. Niedrogi, prosty w obsłudze POS, który pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

System posiada tylko takie funkcje, które są kluczowe dla właściwego funkcjonowania restauracji. Dzięki temu jest przejrzysty i łatwy w obsłudze, a jego intuicyjny interfejs sprawia, że szkolenie nowych pracowników nie zajmuje więcej niż 15 minut.

12.jpg

Storyous POS  Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Systemy POS, NOVITUS, STORYOUS

System Storyous oferuje prosty i przejrzysty podgląd stolików pozwoli łatwiej zarządzać lokalem. Na każdy stolik przypadać może nieograniczona ilość rachunków. Tablet - dzięki niemu kelner może wysyłać zamówienia bezpośrednio do kuchni lub baru będąc jeszcze przy stoliku Klienta.

01pos_tablet_drukarka.jpg
02next_storyous.png

Kompletne stanowisko sprzedaży POS

Kasa fiskalna to urządzenie, które przechowuje bazę towarów i usług. Jego drugą z podstawowych funkcji jest możliwość wystawiania paragonów za pomocą wbudowanej klawiatury. Decydując się na zakup kasy fiskalnej musisz do niej wprowadzić informacje na temat wszystkich produktów lub usług (tzw. PLU) podając ich nazwę, cenę oraz stawkę VAT.

Uzupełnienie PLU jest dla Ciebie sygnałem do rozpoczęcia sprzedaży. Kasa fiskalna jest zaprojektowana do samodzielnej pracy, dlatego przy jej pomocy możesz prowadzić sprzedaż bez potrzeby posiadania komputera. To istotne zwłaszcza, gdy dopiero zakładasz działalność gospodarczą. Jeśli na przykład otwierasz sklep w województwie wielkopolskim i ważny jest dla Ciebie niski koszt rozpoczęcia działalności, tanie kasy fiskalne Poznań stają się oczywistym wyborem.

Mobilne oprogramowanie dla gastronomii

System Storyous POS oferuje podstawowe a jak ważne funkcje podczas obsługi rachunków:

- storno - wszelkie transakcje storno rejestrowane są w systemie

- łączenie rachunków i nadawanie im nazw - ułatwia to pracę kelnerom, którzy w ten sposób łatwiej identyfikują swych klientów

- przesuwanie pozycji - system daje możliwość łatwego i intuicyjnego przenoszenia pozycji między rachunkami, lub zapisywania ich bezpośrednio na nowym rachunku.

03pad_drukarka.jpg
04novitusnext_storyous.png05next_drukarka_tablet.jpg

Program gastronomiczny do restauracji, kawiarni, pub'u

Według obowiązujących przepisów masz obowiązek archiwizować kopię paragonu fiskalnego przez 5 lat od końca roku obrachunkowego, w którym został on wydrukowany. W zależności od technologii, te dane można przechowywać w sumie na dwa sposoby, tradycyjnie, czyli w formie papierowej oraz elektronicznie, na stosownej karcie pamięci.

W obu przypadkach należy zadbać o staranną formę gromadzenia dokumentów, ponieważ przez okres wspomnianych 5 lat zarówno wydruki, jak i dane cyfrowe muszą być czytelne i dostępne w każdej chwili.

06next_bialy_drukarka.jpg

Nowe produkty

Nasze sklepy

Tagi

Biuro rachunkowe Poznań, Bydgoszcz - Kancelaria Gospodarcza Jakub Kazuś