Novitus Bono Apteka E

2 756,43  brutto 2 241,00  netto

Nowoczesna drukarka fiskalna Novitus Bono Apteka E to stacjonarne urządzenie z elektroniczną kopią paragonu umożliwiająca wystawianie faktur VAT oraz rozliczeń sprzedaży refundowanej. Drukarka ta dedykowana jest aptek. Baza produktowa posiadająca 250 000 pozycji pozwala na zaprogramowanie sporego asortymentu. Niezawodny mechanizm drukujący japońskiej firmy SEIKO wydrukuje do 255 pozycji na jednym paragonie. Całość zamknięte w niewielkiej, kompaktowej obudowie.

SKU: 51-1 Kategorie: ,
n

Nowoczesna drukarka fiskalna Bono E

Novitus Bono Apteka E to kompaktowa, nowoczesna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu oraz możliwością wystawiania faktur VAT dla kontrahentów. Urządzenie to, dzięki współpracy z najpopularniejszymi systemami sprzedażowymi przeznaczone jest do pracy w małym oraz średnim punkcie handlowo-usługowym o średnim natężeniu ruchu. Niewielkie wymiary oraz waga sprawiają, że ta drukarka fiskalna zmieści się na każdym stanowisku sprzedażowym.

Apteczna drukarka fiskalna

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2008 r. Bono Apteka E przeznaczona jest do pracy w aptekach oraz punktach sprzedaży, gdzie konieczne jest rozliczanie sprzedaży refundowanej. Urządzenie to współpracuje z najpopularniejszymi programami aptecznymi dostępnymi na rynku. Obsługuje ona wydruk między innymi: receptury leku, opis recepty, zamówienia na lek robiony czy refundacje.

Kopia elektroniczna paragonu

Zastosowanie kopii elektronicznej paragonu w postaci zapisu na kartę SD pozwala zapomnieć o obowiązku przetrzymywania ich przez okres zgodny z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Wszystkie wydruki z drukarki fiskalnej przechowywane są na karcie pamięci w środku urządzenia. Pozwala to na wydrukowanie kopii danego dokumentu wprost z drukarki fiskalnej lub poprzez oprogramowanie sprzedażowe zainstalowane na współpracującym z drukarką komputerze. Taka funkcjonalność to nie tylko wygoda pracy oraz bezpieczeństwo, ale także oszczędność. Drukarka zadrukowuje bowiem tylko jedną rolkę papieru wydawaną klientowi. Kopia dla wydawcy zapisywana jest w postaci cyfrowej.

Szybki oraz cichy mechanizm drukujący

Mechanizm drukujący znanej, japońskiej firmy SEIKO zapewnia bardzo szybką, cichą, a przede wszystkim niezawodną pracę urządzenia przez cały okres użytkowania. Wymiana papieru jest dziecinnie prosta i nie trwa dłużej niż 10 sekund. Wszystko to dzięki zastosowaniu mechanizm typu “wrzuć i pracuj“. Zastosowanie szerszej rolki kasowej (57 mm szerokości) pozwala na zaprogramowanie aż 40 znaków w nazwie towaru bądź usługi. Wraz ze specjalnym systemem zagęszczającym wydruk sprawia to, iż paragon fiskalny jest bardziej przejrzysty dla klienta.

Złącza komunikacyjne drukarki Novitus Bono Apteka E

Drukarka fiskalna komunikuje się z zewnętrznymi urządzeniami za pomocą portów USB (1 port) oraz RS-232 (2 porty). Pozwala to na podłączenie wiele urządzeń peryferyjnych, wspomagających sprzedaż. Opcjonalnie można doposażyć urządzenie w moduł Bluetooth do komunikacji bezprzewodowej, aby pozbyć się plątaniny kabli na stanowisku sprzedażowym. Czytnik kodów kreskowych będzie niezastąpiony przy nabijaniu towarów na paragon, natomiast waga elektroniczna przy sprzedaży owoców czy warzyw. Akceptując płatności kartą, za pomocą terminala płatniczego zwiększymy potencjalną ilość klientów naszego punktu.

Awaryjne zasilanie

Drukarka zasilana jest ze standardowego zasilacza sieciowego 230 V. W przypadku awarii zasilania Novitus Bono Apteka E automatycznie przełącza się na zasilanie akumulatorowe, dzięki wymiennej baterii instalowanej w środku urządzenia. Zastosowanie dodatkowego źródła prądu w czasie awarii, pozwala na niezakłóconą pracę do czasu usunięcia usterki.

NIP nabywcy na paragonie

Aktualne przepisy wymagają od sprzętu fiskalnego drukowanie NIPu nabywcy na paragonie, na wyraźne życzenie klienta. Dzięki takiej funkcjonalności paragony wydrukowane przez drukarkę Bono Online na kwotę nieprzewyższającą 450 zł mogą służyć za uproszczoną fakturę. Dodatkowo od 1 lipca 2018 wystawienie faktury do paragonu, będzie możliwe tylko w przypadku, gdy na paragonie będzie wydrukowany numer NIP firmy, na którą mamy wystawić fakturę.

Dodatkowe informacje

Waga3 kg
Wymiary30 × 30 × 30 cm
Baza towarów (PLU)

150 00

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Novitus Bono Apteka E”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *