Kasa fiskalna Novitus Link Online GSM

2 078,70  brutto 1 690,00  netto

Kasa fiskalna Novitus Link Online to połączenie wszystkich najlepszych cech urządzeń fiskalnych tego producenta w jednym opakowaniu. Wysokie parametry techniczne w połączeniu z solidnym wykonaniem sprawiają, że jest to urządzenie często wykorzystywane w małych oraz średnich punktach handlowo-usługowych. Dostęp do internetu zapewnia port Ethernet, lub dodatkowo Wi-Fi albo łączność GSM. Porty komunikacyjne pozwalają podłączyć terminal płatniczyskaner kodów kreskowych czy wagę elektroniczną. Niezawodny mechanizm drukujący firmy Fujitsu gwarantuje bezawaryjną pracę nawet  po wydrukowaniu setek tysięcy paragonów.

SKU: 1002 Kategorie: , ,

Novitus Link Online GSM – wszechstronne urządzenie

Novitus Link Online to urządzenie, które łączy wypracowane na przestrzeni lat rozwiązania technologiczne firmy Novitus, tj. przyjazny interfejs użytkownika, bezpieczeństwo, solidne wykonanie oraz wysokie parametry podzespołów. Urządzenie to powstało z myślą o pracy w małych oraz średnich punktach handlowo-usługowych. W tych lokalizacjach zachodzi potrzeba użytkowania wszechstronnego, a przy tym niewielkiego urządzenia, jakim jest Link Online GSM.

Przekazywanie danych do Centralnego Repozytorium Kas

Wysyłka danych do Centralnego Repozytorium Kas

Zgodnie z aktualnymi przepisami dotyczącymi kasy fiskalne on-line w ściśle określonym czasie, łączą się z serwerami rządowymi aby wymieniać dane o aktualnej sprzedaży. W kasie Novitus Link obowiązek ten może być spełniony za pomocą podłączenia kasy fiskalnej do internetu po LAN, Wi-Fi albo za pomocą GSM. Urządzenie standardowo wyposażone jest w port Ethernet umożliwiający podłączenie tej kasy fiskalnej „po kablu”. Nawet w przypadku użytkowania kasy w sposób stacjonarny zalecamy dokupienie modułu Wi-Fi, gdyż będzie ono niezastąpione w sytuacji awaryjnej. Wariant z własną kartą SIM najbardziej sprawdzi się przy użytkowaniu kasy w sposób mobilny.

Duża baza towarowa w Novitus Link Online WiFi

Duża ilość produktów do sprzedaży nie stanowi przeszkody dla Novitus Link. Urządzenie to pozwala na zaprogramowanie do 20 000 produktów lub usług. Oferowane produkty możemy podzielić na aż 100 różnych grup (asortymentów), dzięki temu będą one odpowiednio posegregowane. Takie uporządkowanie bazy pozwoli m.in. na łatwe drukowanie zbiorczych raportów czy naliczanie rabatów. Poza tym, kasa fiskalna Novitus Link Online pozwala na wydrukowanie do 40 znaków w każdym asortymencie (plus 3 linie opisu). Taka funkcjonalność pozwala na łatwe zidentyfikowanie produktu bądź usługi.

Duża baza towarowa w Novitus Link Online

Prostota obsługi

Wysyłka danych do Centralnego Repozytorium Kas

Novitus Link Online to urządzenie proste w obsłudze. Duże, kwadratowe przyciski klawiatury „cherry” sprawiają, że użytkowanie tego modelu kasy jest bardzo wygodne. Sporej wielkości (192×64 piksele) wyświetlacz LCD dla operatora sprawia, że wszystko jest czytelne i trudniej o pomyłkę. Niezawodny mechanizm drukujący firmy Fujitsu pozwala wydrukować bezawaryjnie wiele kilometrów bieżących paragonów oraz wydruków niefiskalnych.Niezawodny, a prosty w obsłudze, gdyż wymiana papieru odbywa się w systemie „wrzuć i pracuj”. Wszystkie te cechy sprawiają, że codzienne użytkowanie tego urządzenia to czysta przyjemność.

Złącza komunikacyjne do innych urządzeń

Jeśli szukasz kasy fiskalnej, do której w łatwy sposób można podłączyć dodatkowe urządzenia (np. takie jak terminal płatniczy) to Novitus Link Online jest doskonałym wyborem. W standardzie posiada złącza komunikacyjne różnego typu – 3 x USB, porty RS-232, port do podłączenia szuflady kasowej, czy port Ethernet do podłączenia internetu. Dzięki takiemu szerokiemu wachlarzowi możliwości połączeń, Novitus Link może jednocześnie współpracować z wagą elektroniczną, skanerem kodów kreskowych czy komputerem. Kasę Novitus możemy wyposażyć jednocześnie w GSM i modem GSM oraz w moduł Bluetooth.

Dodatkowe złącza komunikacyjne w Novitus Link Online

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 21.6 × 19.5 × 6.7 cm
Baza towarów (PLU)

20 000

Długość nazwy (PLU)

40 znaków

Gwarancja

12 miesięcy

Ilość klawiszy

28

Kopia paragonu

elektroniczna

Liczba grup towarowych

100

Liczba stawek VAT

7

Mechanizm drukujący

FUJITSU

NIP nabywcy na paragonie

TAK

Szerokość papieru

1 rolka – 57mm x 30m

Współpraca z szufladą

TAK

Złącza komunikacyjne

1 x RS232, 3x USB, 1x LAN

Producent

Darmowy internet na 24 msc

TAK

Połączenie z internetem

GPRS, LAN

Branża

Apteka, Gastronomia, Sklep wielobranżowy, Warsztat samochodowy

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kasa fiskalna Novitus Link Online GSM”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Może spodoba się również…