Kasy fiskalne FAREX

Edata Polska Sp. z o.o jest wyłącznym dystrybutorem urządzeń fiskalnych dostępnych pod marką FAREX w Polsce (wcześniejsze marki tej firmy to m.in. Telestar, Elemis). Firma Edata Polska Sp. z o.o. jest częścią większej grupy i należy do tureckiej firmy E DATA Elektronik San. ve Tic. A.Ş. Z powodzeniem sprzedają swoje urządzenia na terenie całej Europy oraz Afryki.

Urządzenia rejestrujące tego producenta to kasy fiskalne oraz drukarki fiskalne słynące ze swojej prostoty, niezawodności, a także niskiej ceny. Przy niewielkim nakładzie finansowym otrzymasz solidne, proste w obsłudze urządzenie fiskalne. W asortymencie tego producenta znajdziesz kasę fiskalną dopasowaną do Twoich potrzeb:

  • stacjonarną (np. do sklepu)
  • przenośną (np. do salonu kosmetycznego)
  • z kopią papierową
  • z kopią elektroniczną
  • kasy on-line

W tym filmie, na przykładzie ich flagowego produktu, jakim jest Farex PRO 300, pokażemy Ci w jak prosty i intuicyjny sposób, obsługuje się kasy fiskalne tego producenta.

Pozostałe filmy instruktażowe oraz wszelkie inne pomocne materiały znajdziesz na naszym kanale na Youtube.

Cena narastająco
Rodzaj kasy
Branża
Znaleziono 1 – 11 do 11 produktów Znaleziono 11 produktów Znaleziono 1 produkt Nie znaleziono produktu.
Filtry Sortuj wyniki
Resetuj Apply
Farex Perła Plus E to mobilna kasa fiskalna z elektronicznym zapisem kopii paragonu na karcie SD. Perła Plus E to elektroniczna wersja sprawdzonego już przez lata modelu Perła Plus. Urządzenie to dzięki swoim niewielkim rozmiarom oraz wodoodpornym klawiszom membranowym świetnie spisuje się jako mobilne urządzenie fiskalne. Brak stałego źródła prądu nie stanowi przeszkody, gdyż pojemny akumulator pozwala na wydrukowanie do 1000 paragonów na jednym ładowaniu.
Farex Bursztyn Plus E to wersja z kopią elektroniczną paragonu popularnej już na rynku kasy fiskalnej Bursztyn Plus. Urządzenie to swoją renomę zawdzięcza połączeniu prostej obsługi, solidności wykonania oraz przystępnej cenie. Bursztyn Plus E szczególnie polecany jest do małych oraz średnich punktów handlowo-usługowych. Dzięki zastosowaniu pojemnego akumulatora oraz wodoodpornych przycisków doskonale sprawdzi się w handlu obwoźnym. Zapisywanie kopii paragonu na karcie SD, pozwala zapomnieć o przechowywaniu paragonów.
Farex Perła Plus to kolejna już wersja sprawdzonego urządzenia fiskalnego linii Farex od Edata Polska Sp. z o.o.. Kasa ta, dzięki małym rozmiarom, a także pojemnej baterii dedykowana jest do sprzedaży mobilnej. W pełni naładowana potrafi wydrukować do 900 paragonów bez zewnętrznego źródła zasilania. Mała, lekka obudowa - z powodzeniem zmieści się w schowku samochodowym. Dzięki pojemnej bazie towarowej, sięgającej do 5000 kodów PLU, sprawdzi się również w małych oraz średnich punktach handlowych. Posiadając dwa złącza komunikacyjne, może z powodzeniem stać się elementem w większym systemie sprzedaży.
Farex Bursztyn Plus to najnowsza wersja już sprawdzonej oraz docenionej przez przedsiębiorców linii Bursztyn od Farex'a. Swoją popularność zawdzięcza prostocie obsługi oraz solidności wykonania, przy niewygórowanej cenie. Zaprojektowana została z myślą o pracy w stacjonarnych warunkach, w małych oraz średnich punktach handlowo-usługowych. Posiada sporą bazę towarową pozwalającą zaprogramować maksymalnie do 5 000 produktów lub usług. Intuicyjne oprogramowanie oraz prostota obsługi sprawi, że osoba, która nigdy nie pracowała na kasach fiskalnych, nauczy się jej w kilka minut.
Farex Perła T to specjalizowana kasa fiskalna dla taxi z dotykową klawiaturą (ergonomiczna klawiatura - duże klawisze, intuicyjne wprowadzanie wartości). Jest to pierwsza w Polsce samodzielna kasa TAXI z kopią elektroniczną paragonu. Dzięki wyprofilowanej i niewielkiej obudowie mamy możliwość przechowywania jej nawet w podłokietniku. Kasa fiskalna Farex w połączeniu z taksometrem HALE MICROTAX-06 (MCT-06) tworzy idealne rozwiązanie dla użytkowników indywidualnych oraz biznesowych - dla TAXI i przewozu osób.
Kasa fiskalna online Farex PRO 300 to nowoczesne urządzenie rejestrujące, dopasowane do wymogów ustawy dla kas fiskalnych online. PRO 300 łączy się z internetem za pomocą portu Ethernet. Małe wymiary sprawiają, że kasa ta znajdzie zastosowanie przede wszystkim w sprzedaży mobilnej. Zastosowanie aż 5 portów komunikacyjnych sprawi natomiast, że Farex PRO 300 z powodzeniem może być używana, jako część większego systemu kasowo-sprzedażowego w dużym sklepie.
Kasa fiskalna online Farex PRO 300 Wi-Fi to nowoczesne urządzenie rejestrujące, dopasowane do wymogów ustawy dla kas fiskalnych online. PRO 300 łączy się z internetem za pomocą Wi-Fi. Małe wymiary sprawiają, że kasa ta znajdzie zastosowanie przede wszystkim w sprzedaży mobilnej. Zastosowanie aż 5 portów komunikacyjnych sprawi natomiast, że Farex PRO 300 z powodzeniem może być używana, jako część większego systemu kasowo-sprzedażowego w dużym sklepie.
Farex ONline PRO 600 to stacjonarna kasa fiskalna online, która spełnia wszystkie wymogi dotyczących nowych kas fiskalnych obowiązujących od 2019 r. Została ona zaprojektowana z myślą o ergonomii pracy operatora. Duży wyświetlacz LCD usprawnia pracę kasjera oraz zapobiegnie pomyłkom przy kasowaniu. 6 portów komunikacyjnych sprawia, że do Farex ONline PRO 600 możemy podłączyć wszelkie niezbędne urządzenia dodatkowe (terminal płatniczy, wagę elektroniczną czy skaner kodów kreskowych). PRO 600 może łączyć się z internetem za pomocą standardowego łącza LAN.
Farex ONline PRO 600 to stacjonarna kasa fiskalna online, która spełnia wszystkie wymogi dotyczących nowych kas fiskalnych obowiązujących od 2019 r. Została ona zaprojektowana z myślą o ergonomii pracy operatora. Duży wyświetlacz LCD usprawnia pracę kasjera oraz zapobiegnie pomyłkom przy kasowaniu. 6 portów komunikacyjnych sprawia, że do Farex ONline PRO 600 możemy podłączyć wszelkie niezbędne urządzenia dodatkowe (terminal płatniczy, wagę elektroniczną czy skaner kodów kreskowych). PRO 600 może łączyć się z internetem bezprzewodowo za pomocą WIFI.

Kasa fiskalna online Farex PRO 300 GSM to nowoczesne urządzenie rejestrujące, dopasowane do wymogów ustawy dla kas fiskalnych online. PRO 300 łączy się z internetem za pomocą portu Ethernet lub za pomocą telefonii komórkowej GSM. Małe wymiary sprawiają, że kasa ta znajdzie zastosowanie przede wszystkim w sprzedaży mobilnej. Zastosowanie aż 5 portów komunikacyjnych sprawi natomiast, że Farex PRO 300 GSM z powodzeniem może być używana, jako część większego systemu kasowo-sprzedażowego w dużym sklepie.

Farex ONline PRO 600 GSM to stacjonarna kasa fiskalna online, która spełnia wszystkie wymogi dotyczących nowych kas fiskalnych obowiązujących od 2019 r. Została ona zaprojektowana z myślą o ergonomii pracy operatora. Duży wyświetlacz LCD usprawnia pracę kasjera oraz zapobiegnie pomyłkom przy kasowaniu. 6 portów komunikacyjnych sprawia, że do Farex ONline PRO 600 możemy podłączyć wszelkie niezbędne urządzenia dodatkowe (terminal płatniczy, wagę elektroniczną czy skaner kodów kreskowych). PRO 600 może łączyć się z internetem za pomocą standardowego łącza LAN i/lub GSM.