Farex Bursztyn Plus

(1 opinia klienta)

899,99  brutto 731,70  netto

Farex Bursztyn Plus to najnowsza wersja już sprawdzonej oraz docenionej przez przedsiębiorców linii Bursztyn od Farex’a. Swoją popularność zawdzięcza prostocie obsługi oraz solidności wykonania, przy niewygórowanej cenie. Zaprojektowana została z myślą o pracy w stacjonarnych warunkach, w małych oraz średnich punktach handlowo-usługowych. Posiada sporą bazę towarową pozwalającą zaprogramować maksymalnie do 5 000 produktów lub usług. Intuicyjne oprogramowanie oraz prostota obsługi sprawi, że osoba, która nigdy nie pracowała na kasach fiskalnych, nauczy się jej w kilka minut.

Brak w magazynie

Opis

Farex Bursztyn Plus — stacjonarna kasa

Topowy produkt od Edata Polska, kasa Farex Bursztyn Plus to urządzenie, zaprojektowane z myślą o pracy w stacjonarnych punktach sprzedaży. Doskonale sprawdzi się jako pierwsza kasa rejestrująca u nowych przedsiębiorców. Za pomocą dostępnych złącz komunikacyjnych, rozszerzymy dostępną funkcjonalność o dodatkowe możliwości. Dzięki takiemu rozwiązaniu kasa ta, z powodzeniem może być wykorzystywana nie tylko w małych, ale także w średnich punktach handlowo-usługowych, jako element większego systemu sprzedaży.

Pojemna baza towarowa

Zarządzanie asortymentem w sklepie możliwe jest dzięki pojemnej bazie towarowej w kasie fiskalnej. Urządzenie pozwala zaprogramować aż do 5 000 produktów lub usług sprzedawanych w danym punkcie. Aby zapanować nad tak dużą ilością towarów w swojej bazie, warto zaopatrzyć się w czytnik kodów kreskowych, który znacząco ułatwi sprzedaż, a także okresowe inwentaryzacje.

Prostota obsługi kasy

Producent zadbał o to, aby maksymalnie uprościć sprzedaż, dlatego też zaprojektował na klawiaturze 8 klawiszy szybkiej sprzedaży, oraz 2 klawisze funkcyjne do raportów fiskalnych. Farex Bursztyn Plus wyposażony jest w dotykową, wodoodporną klawiaturę. Niestraszna mu praca w brudzie, np. w warsztatach samochodowych czy osiedlowych targowiskach.

Niezawodny mechanizm drukujący

Kasa fiskalna Bursztyn Plus została wyposażona w mechanizm drukujący gwarantujący bezawaryjną pracę do 50 km długości wydruku. W praktyce oznacza to pewność pracy przez cały czas użytkowania z urządzenia. Kasa fiskalna realizuje wydruk kopii paragonu w formie papierowej. Kopia ta nawija się w środku urządzenia i może zostać łatwo zdemontowana w każdej chwili. Dodatkowym atutem kasy jest czujnik końca papieru, który w odpowiednim momencie poinformuje operatora o konieczności wymiany rolek papieru.

Wszechstronność pracy

Bursztyn Plus dzięki swoim niewielkim rozmiarom oraz wadze z powodzeniem użytkowany jest przez przedsiębiorców z różnych branż. Do swojej codziennej pracy używają go właściciele warsztatów samochodowych, kosmetyczki, fryzjerzy czy właściciele sklepów. Z racji posiadanych złącz komunikacyjnych, możemy podłączyć wcześniej wspomniany czytnik kodów kreskowych,a także wagę elekroniczną, oraz szufladę kasową. Przekonaj się, że użytkowanie kasy fiskalnej to nic trudnego, dzięki takiemu urządzeniu jak kasa fiskalna Farex Bursztyn Plus.

Filmy prezentujące funkcjonalność kasy Farex Bursztyn Plus

Przykładowa sprzedaż

Raport dobowy

Współpraca z szufladą

Informacje dodatkowe

Waga 1,45 kg
Wymiary 14 × 27 × 10 cm
Baza towarów (PLU)

5 000

Długość nazwy (PLU)

24 znaki

Gwarancja

12 miesięcy

Ilość klawiszy

30

Kopia paragonu

papierowa

Liczba grup towarowych

8

Liczba stawek VAT

9

Mechanizm drukujący

WinsPu (wytrzymałość głowicy: 50 km wydruku)

Rodzaj klawiatury

membranowa

Szerokość papieru

2 rolki – 28mm x 25m

Szybkość wydruku

13 linii/s (52 mm/s)

Temperatura pracy

od 0°C do +40°C

NIP nabywcy na paragonie

TAK

Współpraca z PC

TAK

Współpraca z szufladą

TAK

Wyświetlacz

2 liniowy, alfanumeryczny

Złącza komunikacyjne

2x RS232 + 1 USB

Producent

1 opinia dla Farex Bursztyn Plus

  1. Mateusz

    Jedna z najtańszych opcji kas z kopią papierowa.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *