Kasy fiskalne Poznań Kasy online – Drukarki fiskalne


Jeśli szukasz kasy fiskalnej w Poznaniu, to u nas w EF-TAX znajdziesz szeroki wybór urządzeń fiskalnych, polskich renomowanych producentów. Wszystkie urządzenia znajdziesz online na naszej stronie internetowej oraz fizycznie w naszym oddziale w Poznaniu, który znajduje się przy ul. Głogowskiej 176. Posiadamy kasy fiskalne, które są używane we wszystkich branżach. Kasy te mogą pracować samodzielnie być elementem większego stanowiska sprzedażowego po podłączeniu np.: terminala płatniczego,czytnika kodów kreskowych czy wagi elektronicznej. Jako firma z wieloletnim stażem i doświadczonymi pracownikami, przeprowadzimy Cię przez proces zakupu, rejestracji oraz fiskalizacji Twojej kasy fiskalnej. Przyjdź do nas do oddziału aby zobaczyć wszystkie urządzenia fiskalne, a na pewno wybierzemy coś dla Ciebie!

Kasy fiskalne Poznań

Tanie kasy i drukarki fiskalne w Poznaniu


Większość przedsiębiorców ze stolicy Wielkopolski musi posiadać kasę fiskalną dlatego, że Urząd Skarbowy ich do tego zmusił. Poniżej przedstawiamy najtańsze kasy fiskalne, które mamy dostępne w swoim oddziale w Poznaniu. Modele te posiadają podstawową funkcję jaką jest wystawianie paragonów zgodnych z aktualnymi rozporządzeniami. Z racji tego, że kasy fiskalne online muszą posiadać dostęp do internetu, podzieliliśmy poniższe kasy fiskalne na kategorie według technologii z jaką łączą się z siecią. Tak więc mamy kasy fiskalne, które łącza się tradycyjnie poprzez kabel LAN oraz te które łączą się za pomocą WIFI. Posiadamy też w swojej ofercie takie urządzenia, który mają już swój własny internet za pomocą GPRS.

Kasy fiskalne online Poznań dla różnych branż


Kasy fiskalne online muszą przynajmniej raz na 2 godziny łączyć się za pomocą internetu z Centralnym Repozytorium Kas. Nie wszyscy przedsiębiorcy prowadzą sprzedaż na kasie fiskalnej w sposób stacjonarny, dlatego muszą mieć możliwość skorzystania z przenośnej kasy fiskalnej online. Dla niektórych branż pomocną funkcją w kasie fiskalnej jest możliwość drukowania faktur czy dotykowy ekran. Dla wszystkich wymagających przedsiębiorców, dopasujemy takie rozwiązania fiskalne, które pomogą przy codziennej pracy.

W cenie kasy otrzymasz u nas


Programowanie urządzenia
Programowanie urządzenia
Szkolenie z obsługi
Szkolenie z obsługi
Fiskalizacja urządzenia
Fiskalizacja urządzenia
Pomoc z dokumentami
Pomoc w US
Darmowe rolki na start
Darmowe rolki na start

Kup z dostawą do Twojej firmy albo odwiedź nasz oddział


Nie musisz do nas przyjeżdżać aby kupić u kasę fiskalną, możemy to zrobić u Ciebie w firmie! Telefonicznie doradzimy, który model urządzenia wybrać, a już w następnym dniu roboczym nasz serwisant przyjedzie do Ciebie ją zainstalować. Oczywiście zapraszamy również do naszego oddziału, przy ulicy Głogowskiej 176, gdyż na miejscu posiadamy wszystkie urządzenia, które można potestować przed zakupem.

Oddział Poznań

Ul. Głogowska 176
60-126 Poznań

tel. 577-242-697
pon. – pt. 9:00 – 17:00

Opinie o nas

5,0 94 opinie

 • Avatar Robert Borkiewicz ★★★★★ 3 tygodnie temu
  Szybko, sprawnie i atrakcyjnie cenowo. Polecam!

 • Avatar Marta Ruszkiewicz ★★★★★ rok temu
  Polecam tą firmę. Bardzo miła, profesjonalna i sprawna obsługa!

 • Avatar Radek Mielczar ★★★★★ rok temu
  Jestem zachwycony obsługą. Bez naciskania, wszystko wytłumaczone . Po przespaniu się z tematem , wróciłem po swoją pierwszą kasę fiskalną on-line. Używam jej od … czytaj
  więcej
  długiego czasu i nie napotkałem żadnych kłopotów. Pozdrawiam ekipę z Głogowskiej